Markanızı dijital mecralarda konumlandırmak ve birlikte çalışacak ekip arkadaşları arıyorsanız; o biziz!
Obiziz, sizi farklı dijital kanallarda müşterilerinizle buluşturmaya ve onlarla etkileşime geçmenizi sağlamaya odaklanmış bir ‘dijital ajans‘tır. Obiziz, sürekli gelişen dijital ekosisteme bağlı olarak hızla değişen kullanıcı davranışları ve kanal gereksinimleri ile uyumlu dijital çözümler üretir.

Sosyal Medya

Markanın sosyal medya hesaplarına özgü, özel, özgün içerikler üretip, algoritmik olarak markaya en efektif dönüş sağlayacak saatlerde paylaşımları gerçekleştiriyor ve yayınların takibini sağlıyoruz.

Post Prodüksiyon

İçeriklerimizi, kendi ekibimizle üretiyoruz!
Markanın ihtiyacı olan donelerin çekimlerini gerçekleştirip, post prodüksiyonla paylaşıma hazır hale getiriyoruz.
Etkileşim alan formatlara uygun olarak videoları kurgulayıp, yayına hazırlıyoruz.

Web Tasarım

Markalara özel benzersiz bir ara yüz tasarımı ile web sitelerini tasarlıyoruz. Güncellenebilir, arama motorları ve mobil cihazlarla uyumlu bir web sitesi için markalarla işbirliği içindeyiz.

Dijital Medya Planlama

Dijital mecralar üzerinde vereceğiniz reklamların yönetimini üstleniyoruz. Reklamlarınızın fiyat/performans açısından maksimum fayda el edecek hale gelmesini sağlıyoruz.
Potansiyel müşterilerinize ulaşırken; rakiplerinizin önüne geçerek satışlarınızı artırabileceğiniz reklam stratejileri ile markanızın bilinirliğini artırıyor ve performans odaklı reklamlar oluşturuyoruz.

UI/UX Tasarım

Markaların sosyal medyada görsel iletişim ihtiyacına hizmet eden, trendler ışığında gelişen dijital kimlikler yaratıyoruz.

Bilgi veren, eğlendiren, dijital dünyada kimlik kazandıran tasarımlar için buradayız!

Uygulama Geliştirme

Her ihtiyaca uygun, modern teknolojiler ile kodlanmış, talep edilen her platforma göre native uygulamalar geliştiriyoruz.

SEO

Organik kullanıcılar ile arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza olanak sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Kullanıcı odaklı, arama motoru dostu bir web siteniz olsun.

Mikrosite – Kampanya Yönetimi

Markanız ile kullanıcılar arasında etkileşimi daha eğlenceli bir hâle getirebilmek adına oyunlaştırarak mikro site kampanya stratejileri geliştiriyoruz.